Wdrożenia 

               Firma RAFMAG specjalizuje się we wdrażaniu systemów klasy ERP, MRP i CRM.
Oferowane przez nas systemy są przeznaczony dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz dla osób indywidualnych.

Nasi informatycy w kompleksowy sposób przeprowadzą wdrożenia ERP, MRP i CRM u naszych klientów. Dostarczamy sprzęt, oprogramowanie, system, oraz oprogramowanie dedykowane pod konkretne potrzeby klienta.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala nam na realizację rozbudowanych projektów wdrożeniowych.
Pamiętamy, że każdy klient to nowe wdrożeniowe rozwiązanie.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny dostosowując system do jego wymagań.

Tworzymy liczne aplikacje rozszerzające funkcjonalność systemów oferowanych przez naszą firmę

Każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje. Posiadamy certyfikaty w zakresie znajomości systemów klasy ERP, MRP i CRM oraz wiedzę z zakresu rachunkowości, księgowości i zarządzania przedsiębiorstwem niezbędną do prawidłowego przeprowadzenia wdrożenia.

             W obecnych czasach posiadanie w firmie zintegrowanego systemu ERP, MRP i CRM jest elementem niezbędnym. Oferowane przez nas systemy zintegrowane pozwolą Państwu na pełną kontrolę sytuacji ekonomicznej i finansową w firmie, przejrzystość raportowania oraz dogodne formy finansowania. Zapewnią również wyższą skuteczność i elastyczność Państwa firmy.

             Najwyższy poziom usług i pomocy technicznej pomogą Państwu w osiągnięciu maksymalnych korzyści z poniesionych inwestycji w technologię informatyczną i uzyskaniu wysokiej wydajności biznesowej.
::: O Firmie ::: Oferta ::: Partnerzy ::: Referencje ::: Kontakt ::: Aktualności ::: Wdrożenia ::: Szkolenia ::: Outsourcing ::: Mapa strony :::